Lolita Lempicka Lolita Lempicka Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Lolita Lempicka Lolita Lempicka Bayan Parfüm

Lolita Lempicka kokusu meyan kökü üzerine dayanır. Güzel anason notu, meyankökü ve menekşe için mükemmel bir eştir. Yoğun yeşil sarmaşık notu taze ve iyimser. Badem, odunsu iris ve tonka ile birleştirilmiş tatlı vanilya ile uyumludur. 1997 yılında kuruldu. Bu kokunun ardındaki burun Annick Menardo.

Üst Nota
Hercai menekşe

Hercai menekşe

Sarmaşık

Sarmaşık

Yıldız anason

Yıldız anason

Iris

Iris

Orta Nota
Nergis

Nergis

Meyankökü

Meyankökü

Orris kökü

Orris kökü

Kiraz

Kiraz

Alt Nota
Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Vanilya

Vanilya

Pralin

Pralin

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 65 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 77 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
65%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
77%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
56%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
44%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
67%
Parfüm geceye uygun
GECE
33%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
45%
Orta Nota
45%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
22%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
11%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
44%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
22%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
1997 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 94
3378 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
69 Puan Aldı

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Bayan Parfüm Yorumları

Bu parfüme aşık oldum. Bence bana meyan kökü, anason ve kiraz notaları çok yoğunmuş gibi geldi. Bunun dışında kokan hiçbir şey bulamadım. Bazı insanlar Angel'ın bazı parfüm modellerine benzer koktuğunu söylüyor ama kesinlikle katılmıyorum. Eşsiz koku profili nedeniyle favori parfümüm. Alın demiyorum çünkü yaygınlaşmasını istemiyorum.
Bunu bugün giydim ve şu an havalar serin ve yağmur yağıyor. Bu koku sadece gün içinde kullanılma konusunda mükemmeldi. Bu çok eşsiz. Çok derin ve karmaşık bir şekilde yapılmış. Kolumu kokluyorum, koku gerçekten çok güzel. 10'da püskürttüm ve 8 saat sonra hala benimle süper performans ile kalıcılığına devam ediyor.
Yorumların bazılarına bakıyorumda cidden çok komik çünkü bu kokuyu seviyorum ve yeğenim bile herşeyi öyle çok beğenmeyen biri olarak iyi koktuğumu söyledi.
Küçük bir örnek aldım çünkü herkes bu parfüm hakkında internet üzerinde yapılan yorumlarda değişik fikirlere sahip. Tozlu menekşe ve meyan kökü kokusunu hemen alabiliyorum fakat kurumaya yakın son notalara doğru sıkıcı bir iris tozu kokusu belirgin hale geliyor. Gerçekten vay canına dedirtecek veya heyecan verici bir parfüm değil.
Annemin hiç denemeden bana aldığı hediye olup İnternet üzerinde bu site de dahil olmak üzere youtube dan da baktım. Neredeyse herkes bunun harika bir performans gösterdiğini belirtiyor. Ya aldığım ürün sahte yada benim tenimde o kadar kısa süreli kalıyor ki anlatamam. Kontrol ettim ve mağazaya bile sordum kesinlikle orijinal bir koku. Yorumlara cidden şaşırıyorum.
18 yıl önce okuldayken çok kullandım. Her gün hiç aralıksız. 2 şişe bittim ama artık kokuya dayanamıyorum. Sanırım olgunlaşınca bu parfüm çok genç içerikli kalıyor.
Herşeyi öyle beğenmem. Zor beğenen ve hep ikilemde kalan biri olduğumu itiraf etmeliyim. Nankör de denilebilecek bir yapım var :D Bu kokuyu da beğenmedim. O yüzden hep bu konuda mutsuzum. Sanırım parfümü mü değil kendimi değiştirmem gerekecek.
Son derece benzersiz ve ilgi çekici ama ne yazık ki cildimde iyi durmuyor. Şişeden meyankökü, vanilya ve tütün kokusunu alabiliyorum ama cildimdeki tüm algıladığım şey sanki bütün gün sigara dumanı ile çevrilmiş gibi keskin duman kokusu. Üstelik, kalıcı güç aşırı derecede zayıf. Bir saat sonra yada diyelim iki saat sonra neredeyse hiç koklayamıyorum ... Bu yüzden geri satın almayı düşünmüyorum. Belki sizde iyi durur. Boş şişede koklarken harika ama :( Anlamadım gitti.
Pralin, kiraz, tonka ve vanilya - baharatlar; meyveli bir gurme; ortada meyveler daha da güçleniyor; üssünde, La Petite Robe Noire ya da Souffle Intense'den çok daha hızlı bir şekilde hatırlatılmış olan duman ve onlara göre daha koyu. Bence muntazam bir parfüm. Karışık notalar ama düz seyreden içerik. Kafa karışıklığı oluşturmuyor ve harika kokuyor.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER